Tegemist on toimivate liinidega

Jõgeva maakonnaliinide väljumisaegu korrigeerib maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna ametnik. Ka meie saame bussipeatustesse info just nimelt ytra.visio.ee-st. Võrku haldab majandusministeerium a seal on ette valmistamisel suured ümberkorraldused. Nimelt kogu elektrooniline infosüsteem korraldatakse ümber nimetusega Ütris. Sellest võivad tulla vead, kuna vana süsteem on ajale jalgu jäänud, uus paraku ei tööta.

Mis puudutab kell 14.35 ja 15.50 väljuvate busside infot, siis praegu on need registrist kättesaadavad ajad ja olemas. Kahtlen, et need said puududa mingil ajalõigul kuna aegade muutmine pole kõige lihtsam protseduur ja lihtsalt niisama neid ei muudeta. Ka bussifirma ei kinnita 14.35 väljuva bussi ärajäämist. Samas puuduvad teised kaebused antud liini ja kuupäeva kohta.

Lisaks peab ütlema, et Mustvee-Jõgeva liinile on lisandunud väga tähelepanelik reisija, kes sageli vaidlustab väljumisaegu jne. Oleme koostöös vedajaga tegelenud esitatud pretensioonidega, kuid tulutult. Põhjus puudub või on raskesti tõendatav. Seega pole kahjuks suutnud tagada antud reisija rahulolu.

Heldur Lääne,

MTÜ Jõgevamaa Ühistranspordikeskus

blog comments powered by Disqus