Tartus tasuta salsatund

4. septembril kell 21.00 toimub Tartus kehakultuuriteaduskonna õppehoones Lai tn. 37 tasuta salsatund kõigile huvilistele.
Tasuta salsatunniga stardib ka uus salsakursus algajatele Casa de Baile tantsukeskuse treenerite juhendamisel, teatasid korraldajad.


Salsa on kogu maailmas üha populaarsust koguv ladina-ameerika tants, mis ei jäta külmaks kedagi ning paneb silmad särama ja südame põksuma ka kõige eestlasemal eestlasel. Tants on inimese loomulik eneseväljendusvorm – oskus kogu eluks, mis hoiab vormis ja toob uusi sõpru, lisab enesekindlust ning sära ja aitab peale väsitavat päeva auru välja lasta. Tantsutunnis õpitu ei ole pelgalt kuivad kombinatsioonid, vaid põhi, mille pealt salsapidudest rõõmu tunda või teinekord kas või ööklubis populaarsust koguda. Just sellepoolest ongi salsa eriline – tunnis õpitut saab kohe peale tundi peol praktiseerida ning juba peale paari esimest nädalat tantsust mõnu tunda.
Casa de Baile alustas Tallinnas tantsukursustega kaks aastat tagasi, 2007. aasta oktoobris sai tuule tiibadesse ka Tartu salsa kommuun.
Lisainformatsioon kodulehelt www.tantsukeskus.ee.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus