Tartus algab Maamess

Järjekorras juba viieteistkümnenda Maamessi raamesse on koondunud neli alanäitust: toidumess ning aiandus-, põllumajandus-, puidutöötlemis- ja metsandusnäitus. Tänavusel messil on väljapanekutega esindatud enam kui 200 ettevõtet 9 riigist . Maamess on avatud 21. aprillini.

Messile tulla kogu perega, sest messi eesmärgiks on jagada põnevat infot ning pakkuda tegevust ja avastamisrõõmu nii suurematele kui ka väiksematele maaelust huvitatutele. Mess on varasemate aastatega võrreldes laienenud, lisaks tegevusele messihallides toimub demonstratsioone ja esitlusi metsas ning messikeskust ümbritseval väliterritooriumil.

Maamess tutvustab külastajatele maamajanduse erinevaid tahkusid ning on kohtumispaigaks paljudele maaeluga seotud huvigruppidele. Kolmepäevase messi vältel saavad kogemusi, teavet ning kontakte vahetada kohalikud ning välisettevõtjad, töövahendite tootjad ja müüjad, põllu- ja metsamehed, toiduainetöösturid, aga ka aiandus- ning mesindushuvilised. Maitsta saab talutoitu ja tutvuda erinevate toiduainetööstuste toodanguga.

 Lisainfot messi kohta saab kodulehelt  www.tartunaitused.ee.

KAIDI TAGO,
Maamessi 2007 pressiesindaja

blog comments powered by Disqus