Tartumaal hukkus suitsu täis korteris mees

Esmaspäeva, 10. märtsi õhtul kell 22.32 teatati tulekahjust Tartumaal Ülenurme vallas Soosilla külas asuvas ühekorruselises kahe korteriga elumajas. Põlengu avastas suitsu märganud naaber, teatas Lõuna-Eesti Päästekeskus

Kohale saabunud päästjad sisenesid koheselt korterisse, kus köögis põles seinariiul ja praht,. Suitsu täis köögist leiti mees, kes elamust välja toimetati ja kiirabile üle anti. Kahjuks kannatanu elu päästa ei õnnestunud.

Tulekahju kustutati lõplikult kell 00.19. Põlengu tagajärjel sai kahetoaline köögiga korter kergeid kuuma- ja suitsukahjustusi.

Päästekeskuse valveinspektori sõnul on tõenäoline, et tulekahju põhjustas hooletus lahtise tulega ümberkäimisel.

Kustutustöödel vigastas üks päästja end töö käigus terava esemega. Mees toodi Tartusse traumapunkti ning meditsiinitöötajad sidusid haava hoolikalt kinni.

Sel aastal on Eestis tulekahjudes hukkunud juba 30 inimest, neist 6 Tartumaal. Päästeteenistus palub inimestel oma kodu ohutusele tähelepanu pöörata ja paigaldada elamusse suitsuandur, mis päästab tulekahju puhul teie ning teie lähedaste elu. Ka naabri tuleõnnetusest võib teie suitsuandur aegsasti hoiatada ning olla samuti elupäästvaks abiliseks.

Vooremaa

blog comments powered by Disqus