Tänu Jõgeva Majandusühistule

Jõgeva Majandusühistu juhtkonnale ja liikmetele, kes võtsid vastu otsuse ehitada keerulisel ajal Sadalasse uus kauplus.

Nädalapäevad enne jõulupühi avati Sadalas selle aastasaja esimene uus avalikuks kasutamiseks mõeldud hoone. Pool aastat kestnud ootusärevus asendus rahulolu ja rõõmuga. Seni oli kohalikel ikka põhjust ehitusplatsile silm möödasõites peale visata ja ohata, et küll venib või rõõmustada, et oi kui jõudsalt edeneb. Ja siis ta valmis saigi. Moodne, tagasihoidlik, innovaatiline, avar ja oma – COOP Sadala kauplus.
Meie kandis toimetavate ettevõtlike inimeste tegudel on ka varemalt olnud Sadala arengule oluline mõju. Olgu nad siis põllumehed, seltsingud või lihtsalt kodupaiga hea käekäigu eest seisjad. Sadala arengu võti on olnud töökohad, millele pakuvad omakorda tuge kohalik kool ja teenuse pakkujad. Kõik ühes süsteemis ja niisama tugevas kui on kõige nõrgem lüli. Maaelu püsimiseks elutähtsaid (võib isegi öelda, et regionaalpoliitilisi) otsuseid tehakse meil kohapeal. Ja meil on väga vedanud, et jagub mehi ja naisi, kellel on julgust neid otsuseid teha.
Ühe Sadala küla väikese tüdrukutirtsu jõulusoov oli, et uus pood rutem uksed lahti teeks. See soov täitus, nagu ka sadade Sadala ja ümberkaudsete külade noortel ja vanadel.
Aitäh, Toomas Vahur, et toetad maal elamist omal kindlal moel! Head õnne ja tervist!

Sadala kandi rahvas

blog comments powered by Disqus