Tanja Mihhailova ja Mihkel Mattisen esinevad Mustvees

Tänasel heategevuskontserdil Mustvees kõlavad Tanja Mihhailova ja Mihkel Mattiseni esituses nii eesti kui ka venekeelsed laulud. Ühe laulu pühendavad muusikud ka Mustvee linnale.

Kontserdil kogutud annetustest toetatakse Mustvee ja Kasepää lasteaedu. Tanja Mihhailova sõnul on publikul võimalik kaasa laulda.

Kontserti annab Mihhailova Mustvees esimest korda. Sõitsin siit sageli läbi kodu-ja kooliteel, kui Viljandi kultuuriakadeemias tantsueriala õppisin. Soovisin siis superhead kala osta, kuid buss ju ei oodanud. Nüüd, mil endal auto, saan seda teha. Alates lapsepõlvest on mul meeldinud Peipsi järves ujuda ja selle rannikul päevitada,” rääkis    Venemaal sündinud ja Kohtla-Järvel kasvanud Mihhailova.

Heategevuskontserdi idee algataja ja peakorraldaja riigikogu liige Aivar Kokk ütles, et  heategevuskontsert oli Mustvees plaanis juba pikemat aega. Kohalike elanikega nõu pidades leidsime, et selle läbiviimiseks sobib väga hästi Mustvee linnapäev , mil linn iseäranis rahvarohke ja kuulajaid-kaasaelajaid tuleb lähemalt ja kaugemalt. Arvestades kahe kogukonna kultuurihuvidega, otsustasime kutsuda laulma ja musitseerima Tanja Mihhailova ja Mihkel Mattiseni. Koostööpartneriteks ja toetajateks tulid lahkesti Mustvee linnavolikogu ja linnavalitsus ning Kasepää vallavolikogu ja vallavalitsus,” lisas ta.

Kontsert on kuulajatele tasuta. Võimalus on aga annetada  Mustvee ja Kasepää lasteaedade heaks.

“Mustvee lasteaias kasutatakse annetusraha mängumaja või mänguväljaku ehitamiseks,” ütles linnapea Pavel Kostromin. Tema hinnangul on Tanja Mihhailova ja Mihkel Mattiseni linnapäevadele esinema kutsumine igati hea valik. Kasepää lasteaia juhataja Maris Rohtla sõnul sisustatakse annetuste eest mitmed mängunurgad ja muretsetakse mänguraudtee ja -maantee.

Heategevuskontsert Mustvee kultuurikeskuse laululava esisel platsil algab keskpäevatunnil.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus