Täna avatakse Jõgeval piljardiklubi

Täna kell 14.00 avatakse Jõgeval aadressil Aia tänav 3a Liontony piljardiklubi, kus lisaks piljardimängimisele saab ka niisama lõõgastuda ja telerist spordiülekandeid vaadata.

Piljardiklubi juhataja Tarmo Räitsaku sõnul tekkis tal klubi rajamise idee linnapilti jälgides. “Kurb on vaadata, mis õhtuti Jõgeval toimub,” rääkis Räitsak, viidates parklates igavlevatele noortekampadele, kel pole Külmalinnas õhtuti midagi muud teha, kui hulgakesi parkimisplatsidel autodest valju muusikat kuulata ja niisama tegevusetult logeleda.

Selleks, et Jõgeva linna elanikel oleks millegagi oma meelt lahutada, otsustas Räitsak ehitada endisesse KSK Tehnikamarketi hoonesse piljardiklubi. Poolclub Liontony nimi on inspireeritud klubi looja poiste nimedest — Markus-Lion on kahe- ja Antonyo kuueaastane.  

Saab jälgida ka spordivõistlusi

Klubi  ruumides on kolm piljardilauda, mõned istumiskohad ja ka suure ekraaniga televiisor, kust hakatakse tulevikus näitama  spordivõistluste ülekandeid. Klubi juhataja sõnutsi on pühapäeviti kodus istumisele hea alternatiiv tulla hoopis siia sõpradega piljardit mängima ja samal ajal suurelt ekraanilt Vormel-1 ülekannet jälgida.

Tuleva aasta alguseks on plaanis välja ehitada ka klubi tagaruum, kuhu samuti piljardilaud tuleb ning kus privaatselt ka sünnipäeva või mõnda muud pidu pidada saab.

Piljardiklubi hoonel on ka hea krunt, mis ei jää kasutuseta. Seal on plaanis suviti mõningaid ettevõtmisi korraldada.  Klubi juhataja sõnul pole õueruumi nii palju, et tantsupidusid pidada ja ansambleid esinema kutsuda, kuid soojemal ajal tõstetakse mõned istumiskohad õue ning plaanis on korraldada ka grillipidusid. 

Kurikuulsa ajaloo kordumist ei soovi 

Grillroogadega peab siiski suveni ootama, kuid sellegipoolest ei pea klubi kliendid siin nälga tundma. Nimelt pakutakse siin ka burgereid ja pitsasid ja joogipoolistki on võimalik osta — nii alkoholiga kui ilma.  Siiski rõhutab klubi juhataja Tarmo, et ei soovi Liontonyst mingit tavalist „õllekat” teha. Ennekõike on see mõnusa ajaveetmise koht. Teadupärast on selles majas omal ajal pesitsenud ka mitmesugused baarid, mis olid kurikuulsad, sest alailma pidid korrakaitsjad sealt märatsevaid ja purupurjus kliente kainenema viima. Baari sisustus peksti pea igal nädalavahetusel segi ja urineerivaid kliente jagus hoone seinte äärde alatasa. Sellist ajaloo kordumist Tarmo Räitsak  kindlasti ei soovi.

“Ma tahan, et meie kliendid hoiaksid seda klubi kui osakest oma kodulinnast ja käituksid väärikalt,” rõhutas klubi juhataja ning lisas, et vajadusel tuleb ülemeelikuid külastajaid korrale kutsuma G4S turvateenistus, kes jõuab väljakutse korral sündmuskohale vähem kui ühe minutiga. Siiski loodab Tarmo, et klubil ei lähe turvatöötajate teenuseid tarvis.

Klubi avatakse pidulikult täna kell 14.00 ning sel puhul pakutakse tasuta piljardimänguvõimalust ja šampust. 

Poolclub Liontony

Aia tn 3a, Jõgeva

Avatud:

P-N 14.00-24.00

R-L 14.00-02.00

1 tund piljardimängu maksab 80 krooni

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus