Täna avab Olerex Jõgeval uue tankla

Täna avatakse Jõgeval bussijaama kõrval uus tankla. Sõidukijuhtidel on nüüd mugav kütust võtta ja muid teenuseid tarbida, kõigil  sinnakanti sattunutel  aga veel üks võimalus sisseoste teha.  

Olerexi turundusjuhi Antti Moppeli sõnul ütles mõtte, et Jõgeval võiksid bussijaam ja tankla edaspidi ühe kompleksi moodustada, välja Ants Paju juba üle kümne aasta tagasi.

Olerexi turundusjuhi sõnul on neil väga hea meel, et nad saavad lõpuks vana Turu tänaval asunud tankla uude asupaika ümber kolida. Siinkohal oleks paslik meelde tuletada üht rahvatarkust, et ajutised asjad kipuvad tegelikkuses väga püsivateks  kujunema. Nii jäi ka algselt ajutise lahendusena kavandatud Olerexi Jõgeva Turu tänava tankla sinna tegutsema tervelt 16 aastaks. Firma turundusjuhi sõnul võttis uue tankla valmimine varem plaanitust rohkem aega, sest hoone vundament ja kandekonstruktsioonid tuli täiendavalt projekteerida.  

Kogu kompleks läks maksma 700 000 eurot

Kogu kompleksi maksumuseks kujunes 700 000 eurot, millest oluline osa tuli välja käia  tehnoloogia ja keskkonnaseadmete eest. Äsja valminud tanklas töötab kaks tankurit, millest üks, sõiduautodele mõeldu, asub varikatuse all. Sellest saab tankida bensiini oktaanarvuga 95 ja 98 ning diislikütust.

Teine on kõrgsurvetankur, kust saab võtta  diislikütust ja eriotstarbelist diislikütust. Lisateenusena saavad sõidukijuhid vastavatud tanklas sõlmida liikluskindlustuslepingut, rentida sõiduki järelhaagist, reguleerida sõiduki rehvirõhku ja puhastada tolmuimejaga salongi.

Samuti on Olerexi tanklast võimalik osta koduses majapidamises kasutamiseks mõeldud balloonigaasi. Ka Olerexi Jõgeva tankla liikluskorraldus on igati mugav, sest tanklasse ja tanklast välja saab sõita nii Estakaadi kui ka Kesk tänavast.  

Rõõm terviklikust lahendusest

Nagu juba varem välja lubatud, järgib Olerexi Jõgeva uus tanklahoone bussijaamahoonega ühtses kompleksis olevana bussijaama ehituslikku stiili. Antti Moppeli sõnul on neil Olerexi esindajatena hea meel sellest, et Olerexi tankla Jõgeva esindusliku bussijaamahoonega ühtse tervikliku lahenduse moodustab.

Olerexi turundusjuhi sõnul on nad tanklahoones asuva kaupluse kaubavalikul lähtunud sellest, et see tegutseb bussijaamaga ühtses kompleksis. Seetõttu on tankla juurde kuuluvas kaupluses tavapärasest rohkem toidukaupu, sealhulgas valmistoitu. Olerexi Jõgeva uues teenindusjaamas saab tööd neli klienditeenindajat, lisaks piirkonna juhataja. Uus teenindusjaam jääb talveperioodil avatuks kella 6-23. Seda, kuidas tankla järgmisel suvel avatud on, praegu veel otsustatud ei ole. Kui kliente jätkub piisavalt ka öötundidel, jääb tankla avatuks ööpäevaringselt.  

Käesoleva aasta lõpuks valmib Olerexi uus teenindusjaam Lihulas, otse Tallinna-Virtsu maantee ääres ja see on arvult 47. Järgmisel aastal jätkab Olerex uute teenindusjaamade ehitamist  mitmel pool Eestis. Antti Moppeli sõnul on Olerexi teenindusjaamade ehitusega samasugused lood nagu Tallinna linnaga —  ei saa kunagi lõplikult valmis. Üldiselt piisab firma turundusjuhi hinnangul umbes 50 teenindusjaamast üle Eesti. Samas – kui muutuvad teedevõrk ja inimeste liikumisharjumused, peavad sellega kaasa minema ka teenindusjaamad.  

Jõgeva bussijaamahoone kõrvale hakati tanklat ehitama tänavu kevadel.

i

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus