Täna algab Selveri heategevuskampaania

?Lapsed on meie tulevik ja nende tervishoid väärib erilist tähelepanu ja hoolt,? rääkis A-Selver AS juhtaja Ain Taube. ?Sellepärast kogume Selveris heade klientide ja meediafirmade abiga raha Eesti erinevate linnade haiglate lasteosakondadele elutähtsate aparaatide muretsemiseks.?

?Heategevuskampaania ?Koos on kergem!? toimus esimest korda 2003 aastal, kui kogusime raha Tallinna Lastehaiglale,? rääkis Ain Taube. ?Koos Selveri keti laienemisega oleme laiendanud ka haiglate hulka, keda toetame. Alates 2005 aastast kogume annetusi iga piirkonna haiglale, kus Selver asub.?

Kampaania ajal kogume raha Tallinna Lastehaiglale, Tartu Ülikooli kliinikumile, Ida-Viru Keskhaiglale, Rakvere, Kuressaare, Võru, Valga, Jõgeva  ja Pärnu haiglatele lasteosakondade ning Viljandi haigla laste taastusravi toetuseks.

Heategevuskampaania ?Koos on kergem? ajal on kõikides Selverites üleval korjanduskastid ning kassades müügil kolmes erinevas vääringus annetuskupongid, mis lisatakse ostusummale. Omalt poolt annetab Selver igalt ostult 10 senti haiglatele. Kampaaniale pani seekord õla alla ka AS Prike, kes annetab haiglate toetuseks 35 000 krooni ja igalt kampaaniaperioodil müüdud Tetley teepakilt 50 senti.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus