Tallinna Tehnikaülikooli võistkond võitis Eesti karikavõistlused saalihokis

Spordikeskuses Virtus korraldatud saalihokiturniiril Eesti karikas osales kaheksa meeskonda. Alagrupimängude tulemusena said võimaluse finaalmängudes osaleda ESS Kalev, Maitimi SK ja Jäneda SK. Viis meeskonda Eesti meistriliigast pääsesid turniirile otse.

Jõgeva Tähe esindusvõistkonnale algas mängupäev võidukalt. Veerandfinaalis võitis Tähe 9:2 Saku võistkonda ning poolfinaalis alistas 5:2 Jäneda võistkonna. Finaalkohtumises oli Tähe vastaseks viimaste Eesti meistrivõistluste võitja Tallinna Tehnikaülikooli võistkond. Finaalmäng algas Tähele võidukalt. Esimesel poolajal tabasid vastase väravat kogenud mängija Martin Karis ja hiljuti meeskonnast Tähe II esindusvõistkonda tulnud Andrus Aamisepp.

Seejärel hakkas edu saatma TTÜ meeskonda, kes võitis mängu 5:2. Selle meeskonna liikmetest tabasid kaks korda väravat Argo Päid ja Viljar Paulus ning palli sai väravasse ka Richard Eesmaa.

Praegused tallinlased Argo Päid ja Viljar Paulus on esimese karastuse saalihokis saanud spordiklubi Jõgeva Tähe võistkonnas.

Tallinna Tehnikaülikooli meeskond võitis Eesti Karikaturniiri esmakordselt.

?Meie meeskonda saatis mängus ka ebaõnn. Kindlasti on kohtumisest väärika vastase TTÜ meeskonnaga mõndagi õppida,? ütles spordiklubi Jõgeva Tähe juhatuse esimees Marko Saksing.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus