Tallinna teatrihuvilised koolivaheajal Tabiveres

“Tööpäevad on meil pikad, ega me eriti peale poeskäikude kusagil väljas käinud polegi. Tegeleme põhiliselt Betti Alveri luulega, kuid see ei tähenda, et oleme “Tähetunnile” tuleku kindlalt plaani võtnud. Kui meie mõtted ühtivad ja tekib häid ideid, võib meie tööst vormuda etendus. Aga oluline on see, et rahvas siin midagi ei pea tegema, vaid tahab ise teha,” rääkis laagri korraldaja ja läbiviija Virko Annus.

Teisipäeval oli plaanis paarikümnele noorele tallinlasele ka pisut Jõgevamaad näidata. Elistvere loomaparki oli aga nii märja ilmaga mõttetu sõita, seetõttu käidi ära hoopis Palamuse kihelkonnakoolimuuseumis. Seal viidi Tallinna külalistele läbi vana aja koolitund ja jagati kätte ka vastavad tunnistused.

“Töökad ja kenad noored inimesed. Kui Virko on ülesande kätte andnud, istutakse, nina raamatus, mitte ei kolistata sihitult ringi,” ütles rahvamaja perenaine Tiina Tegelmann, kelle seisukoht on, et kui noor teatrirahvas tegeleb Betti Alveri luule lahtimõtestamisega, on   teretulnud, et seda tehaksegi Jõgevamaal. 

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus