Tähe/Olivia U17 meeskonnal võit ja kaotus

Möödunud neljapäeval tehti Virtuse spordihoones algust U17 vanuseklassi Eesti saalihoki meistrivõistlustega. Avakohtumises alistas Jõgeva SK Tähe/Olivia 98 Valga SHK koguni 36:0 (10:0, 12:0, 14:0), seejärel kaotati aga 3:7 (1:0, 0:5, 2:2) Sparta Team Automaailmale.

Avamängus Valga SHK vastu 45 minuti jooksul visatud 36 väravast läks neliteist Andreas Õuna arvele, lisaks sai Õun kirja ka kuus väravasöötu. Tarvo Kivisilla viskas seitse, Lauri-Robert Indus ja Karl Kastan kolm, Ermo Narits, Kristo Voitk, Heino Avi ja Tauri Voolaid kaks ning Meigo Soolepp ühe värava. Et Valga SHK on teistest meistrivõistlustel osalevatest meeskondadest selgelt nõrgem, näitas ka nende hilisem 0:24 kaotus EMÜ SK-le.

Sparta Team Automaailma vastu läks Tähe/Olivia 13. minutil Heino Avi väravast juhtima, kuid teine kolmandik ebaõnnestus neil täielikult. Sparta meeskond viskas viis vastuseta jäänud väravat ning kui otsustava kolmandiku algul sai Ermo Jõgi kirja oma neljanda värava, juhtis külalismeeskond juba 6:1. Meigo Soolepp suutis 36. minutil küll ühe värava tagasi mängida, kuid 42. minutil suurendas Morten Talviste Sparta eduseisu taas viieväravaliseks. Tähe/Olivia kolmanda värava viskas Tarvo Kivisilla mängu viimasel minutil.

Kahe mängu järel on täisedu EMÜ SK-l ja Sparta Team Automaailmal. Tähe/Olivial on tabelis kolm punkti, Jäneda SK ja Valga SHK kaotasid mõlemad kohtumised.

Järgmised mängud peetakse selle vanuseklassi meistrivõistlustel 19. detsembril Tartus. Tähe/Olivia vastasteks on siis EMÜ ja Jäneda.

Homme peetakse aga Virtuse spordihoones U15 vanuseklassi meistrivõistluste avamängud. Jõgeva SK Tähe/Olivia 00 kohtub kell 13 SK-ga Noorus, kell 15 mängib Sparta Team Automaailmaga ning kell 18 EMÜ SK-ga.