Tähe valis paremad mängijad ning täiendas naiskonda

Aasta lõpus valis JSK Selver/Tähe juhtkond oma koosseisudest välja 2010/2011 hooaja paremad mängijad ning naiskonda kaasati maakonna väiksematest saalihokiklubidest neli neidu.

Sel korral tunnustati esindusmeeskonnas viit meest. 2010/2011 hooaja paremad on JSK Selver/Tähe esindusmeeskonnas Valery Maslov, Rainer Kalde, Mario Paulus, Tanel Soidla ja Ilmar Niitov. “Valimisel sai meeste puhul otsustavaks Läti liigas osalemine. Hooaja alguses oli meil koosseisuga probleeme ja tänu nendele mängijatele tuli palju võite,” kommenteeris valikut klubi treener Marko Saksing.

Nimekirjast jäi paraku välja head mängu näidanud Pavel Semenov, kes oli pool hooaega vigastuse tõttu rivist väljas, ning Nikolai Roop, kes ei saanud paljudel mängudel osaleda, sest pidi olema Soomes tööl.

Paremad valiti ka noortevõistkondadest. Tähe duubelmeeskonna parimaks kuulutati Kaspar Virkus, kes on edukalt kaasa löönud ka esindusmeeskonna kohtumistes. Määravaks sai siinjuures mängijate panus tiitli- või karikamängudel. Klubi treener Marko Saksing kinnitas, et Tähe  võistkondade parimad mängijad võiksid oma oskuste poolest üks ühele üle mängida mistahes teise Eesti klubi saalihokimehe. “Mängijate vorm läheb järjest ülespoole ja loodame olla tippvormis play-off’ide ajal. Meie mängijate tehnika peaks olema väga hea ja individuaalne meisterlikkus samuti,” kinnitas klubi treener.

Aasta lõpus sai täiendust ka JSK Selver/Tähe naiskond — endi hulka valiti neli Mustvee SK kasvandikku. Naiskonnas hakkavad mängima Kristina Pint, Merili Pärn, Marili Kase ja Sigrit Jermoškin.

“Noorte meistrivõistlustel tuli jutuks, et kas nad oleksid huvitatud mängimisest meie naiskonnas. Neil oli huvi olemas ja nii see läks. Meie naiskonnas on palju noori, kes mängivad kaasa esimest aastat, ja nendel jääb vajaka kogemustest,” tõdes treener Saksing. 

JSK Selver/Tähe 2010/2011 aasta koosseisude paremad mängijad

Esindusmeeskond

Rainer Kalde

Valery Maslov

Mario Paulus

Tanel Soidla

Ilmar Niitov

Tähe II

Kaspar Virkus

Tähe 92

Keijo Kalm

Tähe 94

Sven Uue

Tähe 96

Tarvo Kivisilla

Tähe 98

Mathias Einamann

Andreas Õun

Tähe 00

Marcus Saksing

Steven Vend

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus