Tähe saalihokineiud said meistrivõistluste etapil kaks võitu ja ühe kaotuse

Laupäevasel lõunatunnil alistasid Tähe tütarlapsed 4:1 võistkonna Saku Fortuuna II. Jõgeva saalihokineiudest lõid Marika Dodjak kaks ning Jane Suvvi ja Anu Tammiku ühe värava. Järgmises mängus võideti naiskonda Südamaa II 7:0. Treener Lauri Hõimu sõnul on see üldse kõige suurem skoor, millega Tähe tütarlastevõistkond vastast võitnud on.

Pühapäeval oli Tähe vastaseks praegune Eesti meister Saku Fortuuna I. Algul juhtis Tähe kohtumist eelmise aasta finaalivastasega 2:0. Seejärel hakkas sportlik edu saatma Saku Fortuunat, kes muutis seisu enda kasuks 4:2. Pärast seda, kui Tähe väravat hakkas kaitsma Kadi Kärson, parandas Tähe seisu ühe värava võrra, kuid mängu aeg sai läbi ja nii võitis Saku Fortuuna I pingeliselt kulgenud mängu 4:3. Tähe neidudest tabasid vastase väravat Anu Tammiku, Jane Suvvi ja Minna Rautio.

Käesoleva hooaja meistrivõistluste varasematel etappidel on Tähe tütarlaste võistkond võitnud veel Südamaa II 4:1, Tartu Sportlandi 2:1 ja Tamsalu võistkonda 3:2. ?Võrreldes eelmiste aastatega on meistrivõistluste tase ühtlasemaks muutunud. Lõpptulemust ette ennustada on keeruline, kuid meie eesmärk on ikka finaali jõuda ja meistritiitel võita,? ütles Tähe tütarlaste kapten Marina Moshul.

?Võistkonna jaoks osutub keeruliseks teguriks asjaolu, et mitmed tütarlapsed õpivad Tartus või Tallinnas ja neil pole võimalik regulaarselt treeningutel osaleda. Pidevalt saavad treenida kuus-seitse Jõgeva neidu. Vaatamata keerulisele olukorrale võib aga tugevate pingutuste ja hea tahtega kaugele jõuda,? avaldas arvamust saalihokineidude treener Lauri Hõim.

Sel hooajal mängivad Tähe tütarlaste hulgas ka Soome piigad Minna Rautio ja Yasmin Taylor, keda õnnestus võistkonda kutsuda tänu SK Tähe juhatuse esimehe Marko Saksingu välissuhetele.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus