Tähe saalihokimehed sõitsid maailmameistrivõistlustele

Täna hommikul sõitis Tallinnast laevaga Stockholmi Eesti saalihokikoondis, mille tuumiku moodustavad hiljuti Eesti meistritiitli võitnud Jõgeva Tähe esindusmeeskonna mängijad. Maailmameistrivõistlused kestavad 21. kuni 28. maini.

“Jõgeva Tähe liikmed ja loodetavasti ka teised Eesti koondisse kuulujad on tugevasti treenitud, optimistlikus meeleolus ning me kavatseme maailmameistrivõistlustel tulla võitjaks B divisjonis, niisiis pürime B divisjoni maailmameistri tiitlile,” lausus Tähe juhatuse esimees, ründemängija Marko Saksing. Lisaks temale mängivad Tähe liikmetest Eesti koondises Nikita Bõstrov, Vjatseslav Bortnik, Martin Karis, Lauri Hõim, Andrus Tõruke, Ats Püvi, Alari Pagi, Kaido Ingver, Veiko Raudsepp ja Ivo Lepik. Samuti on koondises varasemad Tähe sportlased Raul ja Rein Kivi ja Andro Sõber, kes praegu on Soome meeskonna Kirkkonummi Rangers liikmed.

Maailmameistrivõistlustel osalejad, keda on kokku 23, valis välja Eesti koondise treener Jari Petri Anttila. Eesti Koondise alagrupivastasteks on Stockholmis Jaapan, Suurbritannia, Ungari ja USA. Esimeses mängus kohtutakse jaapanlastega. MM finaalmängud mängitakse staadionil nime Globe Arena, mis mahutab 15000 pealtvaatajat.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus