Tähe naiskond on jäänud poolfinaalis 0:2 kaotusseisu

Eesti naiste saalihoki meistrivõistluste poolfinaalseeria avakohtumistes sai Jõgeva Tähe naiskond kaks nappi kaotust põhiturniiri ülekaalukalt võitnud Sparta Spordiseltsilt. Laupäeval Tallinnas peetud kohtumise võitis Sparta 6:5, pühapäevane mäng Jõgeval suudeti tulemusega 4:3 võita alles lisaajal.

Laupäevases kohtumises juhtis Tähe naiskond teise kolmandiku järel 4:3 ning alles viimasel perioodil suutis Sparta naiskond oma paremuse maksma panna. 50. minutiks juhtis Sparta 6:4 ning kuigi seejärel realiseeris Marika Dodjak arvulise ülekaalu ja vähendas vahe minimaalseks, ei õnnestunud Tähel viimaste minutite jooksul enam seisu tasakaalustada. Triinu Saluste arvele läks kaks väravat, ühe tabamuse said kirja Eneli Vadi, Eleri Narits ja Marika Dodjak. Mängu parimaks tunnistati väravas hea mängu teinud Sigrid Saaremäe.

Pühapäevane korduskohtumine Virtuse spordihallis oli samuti tasavägine. Teise perioodi lõpuks juhtis Tähe 2:1 ning viis minutit enne mängu lõppu veel 3:2, kuid Sparta suutis mängu ikkagi lisaajale viia. Lisaaja neljandal minutil tõi külalistele võidu Kati Kütisaare värav. Jõgeva väravad viskasid Eneli Vadi, Triinu Saluste ja Teele Randoja, võistkonna parimaks nimetati Triinu Saluste.

<p />

Poolfinaali kolmas kohtumine peetakse 8. märtsil Tallinnas ja vajadusel neljas mäng 9. märtsil Jõgeval.

Ka teises poolfinaalis on seis 2:0, Eesti Maaülikooli naiskond alistas Saku Fortuna kodus 8:3 ning võõrsil 5:0.