Tähe naiskond jõudis esiliiga finaali

Möödunud laupäeval Paikusel peetud Eesti naiste saalihoki meistrivõistluste esiliigaturniiri poolfinaalis alistas Jõgeva SK Tähe/Olivia SK Mustvee 6:1 (2:0, 4:1) ning jõudis finaali, kus kohtutakse Eesti Maaülikooli SK duubelnaiskonnaga. Mustvee vastaseks pronksikohtumises on Team PPT.

Jõgevamaa naiskondade kohtumise avavärava viskas 14. minutil Anu Tammiku. 34 sekundit enne poolajavilet lendas Mustvee naiskonna väravasse teinegi pall, seekord aga oma mängija kepist. Möödunud aastal meistriliigas mänginud jõgevalased suutsid teisel poolajal suurendada oma eduseisu viieväravaliseks: 18. minutil viskas oma teise värava Anu Tammiku, 24. minutil olid mõnekümnesekundilise vahega täpsed Teele Randoja ja Kerttu Klaarman. Mustvee naiskonna auvärava viskas 29. minutil Merili Pärn, kohtumise viimane tabamus läks Marika Dodjaki arvele.

Teises poolfinaalis alistas põhiturniiri neljanda kohaga lõpetanud EMÜ SK II naiskond põhiturniiri täiseduga võitnud Team PPT 5:2.

Medalimängud peetakse 7. märtsil Tartus Eesti Maaülikooli spordihoones. Kolmanda koha kohtumine algab kell 13 ning finaalmäng kell 14.