Tähe kaotusele vaatamata esikohal

Tähe naiskond suutis mängudes Tamsalu EBE ja Jäneda võistkonnaga saavutada viigi.

Mäng Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubiga algas Jõgeva Tähe esindusmeeskonnale edukalt. Juba esimestel minutitel avas skoori võistkonna raudvara, ründaja Marko Saksing. Peagi asus Tähe juhtima 2:0. Seejärel õnnestus TÜ Akadeemilisel spordiklubil aga seis viigistada ja peagi ka vastasest ette jõuda. Tähel läks korda ühe väravaga oma seisu parandada, kuid lõppkokkuvõttes kaotati siiski 3:6.

Mängu parimaks valiti Tähe võistkonna ründaja, 1984. aastal sündinud Alari Pagi, kes mängib meistriliigas kuuendat hooaega ja on aastail 2000 ja 2004 kuulunud ka Eesti koondisse. “Alari Pagil jätkus tahet ja energiat kogu kohtumise vältel täie pingega mängida. Noortel mängijatel on temalt palju õppida. Mõned mängijad arvavad, et kui algul vastasest edukamad ollakse, on võit kindel. Võistlustel tuleb aga endast parim anda alates mängu esimesest kuni viimase sekundini, sest vastasel korral võidakse kergesti kaotada” märkis SK Tähe juhatuse esimees ja treener Marko Saksing.

Mitmed kritiseerisid kohtumisel TÜ Akadeemilise Spordiklubiga Tähe väravat kaitsnud Ruslan Blinnikovi. “Ruslan Blinnikov sai kaotusega lõppenud mängust kindlasti kogemusi ja loodetavasti on tal eeldusi saada tasemel väravahaiks. Sportlased vajavad pidevat karastust ja võimalusi selleks pakuvad pingelised mängud,” arvas aga Tähe toetaja, ettevõtja ja omaaegne tippsportlane Priit Saksing. “Murelikus teeb ka asjaolu, et seekordsele mängule polnud kaasa elamas fänne. Fännidel oleks vaja eestvedajat, kes neid õigel ajal lemmikmeeskonda toetama kutsub. Meistrivõistluste otsustavatel mängudel on fännide entusiasm Tähe edule ju tugevasti kaasa aidanud,” lisas ta. Allajäämine TÜ Akadeemilise Spordiklubi võistkonnale oli Tähe esindusmeekonnale esimene kaotus 2006./2007. aasta hooaja meistrivõistlustel. Ülejäänud mängud on esindusmeeskond võitnud ja on praegusi tulemusi arvestades esikohal.

Tähe naiskonnal oli meistrivõistluste seekordsel etapil kaks kohtumist. Mängus Tamsalu EBE-ga saadi üle 0:2 kaotusseisust ning kokkuvõttes saavutati viik 2:2. Samasuguse viigiseisuga lõppes ka mäng Jäneda spordiklubiga. Mängude parimateks tunnistati Tähe saalihokineidudest Marika Dodjak ja Anu Tammiku.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus