Tähe kaotas võõrsil Sakule

Laupäeval Kiili spordihoones toimunud Eesti saalihoki meistriliiga mängus kaotas Jõgeva SK Tähe/Olivia esindusmeeskond SK-le LINK/Saku 3:9 (0:4, 2:2, 1:3).

Avakolmandikul viskas Tähele kaks väravat möödunud hooajal Šveitsis mänginud Mats Tamme, ühe tabamuse lisasid Kristo Lehiste ja Fredy Maalt. 23. minutil avasid skoori ka külalised, kui Margus Gussi söödust viskas oma tänavuse esimese värava Fred Haga. 33. minutiks suurendasid Madis Leisner ja Tarvo Kivisilla kodumeeskonna edu 6:1-le, kuid minut hiljem vähendas Lauri-Robert Indus vahe taas neljale väravale.

Otsustav kolmandik algas taas edukamalt Sakule, 43. minutiks juhtisid võõrustajad Carol Viidingu ja Reijo Külvi väravatest juba 8:2. See seis püsis tablool mängu viimaste sekunditeni, siis suutsid mõlemad meeskonnad oma väravaarvet veel ühe tabamuse võrra suurendada. Viis sekundit enne kohtumise lõppu viskas Fredy Maalt arvulisse vähemusse jäänud Saku üheksanda värava, neli sekundit hiljem tegi Fred Haga mängu parimaks valitud Lauri-Robert Induse söödust lõppseisuks 3:9.

Nädalavahetusel peetud teises meistriliiga mängus alistas TTÜ SK tiitlikaitsja EMÜ SK 5:2. Sakul ja TTÜ-l on tabelis 6 punkti, EMÜ-l, Spartal ja Tähel on punktiarve veel avamata.

Laupäeval kohtub Tähe taas Sakuga, Virtuse spordikeskuses peetav mäng algab kell 18.