Tähe kaotas jälle

Esimene poolaeg algas külalisemeeskonna kerge survega, mis millegi väga ohtlikuni siiski ei viinud. Ka Tähe rünnakud olid küllaltki hambutud. Siiski oli just Jõgeva meeskond see, kes esimese väravani jõudis. Pikale tsenderdusele pani pea vahele Mihkel Kukk, kes lõi palli maapõrkega osavalt väravavahist mööda ning väravasse. Kuke jaoks oli see neljas värav kahest viimasest mängust. Poolajapausile mindigi seisult 1:0.

Teisel poolajal oli näljasem pool Viljandi Kodugaas, kes otsis kangesti viigivärava löömise võimalust. Poolaja keskel see ka leiti. Edasi kulges mäng taaskord keskväljal, väravavõimalusi palju ei olnud. Just siis, kui hakkas tunduma, et mäng lõpebki viigiga, läksid külalised juhtima. Viiki üritama läinud Tähe mängijad karistati ära ka teistkordselt, kui muidu kindlalt tegutsenud väravavahi Karli Küti selja taha saadeti ka kolmas pall. Lõppseisuks jäigi 1:3. Mängu teist poolaega iseloomustab ka vaidlemine, palju vigu ning punane kaart Jõgeva meeskonnale. Kohtuniku poolt saadeti puhkama Alari Kütt.

Liigatabelis kolmandat kohta hoidev Tähe jääb nüüd teise koha omanikust maha juba 11 punktiga ning edestab neljandat, Liverpooli, ühe punktiga. Mängida jääb veel neli vooru, millest järgmises kohtub Tähe võõrsil SK10 meeskonnaga.

AARNE SULG

blog comments powered by Disqus