Tähe juhib Eesti Meistriliiga tabelit

Möödunud nädalavahetusel pidas Tähe esindusmeeskond võõrsil kaks Eesti meistriliiga kohtumist, mis mõlemad ka võideti.

Laupäeval kohtus JSK Tähe esindusmeeskond Auguri võistkonnaga, kes oli senimaani koduse meistriliiga esikohta hoidnud. Esimese kolmandiku võitsid Jõgeva mehed 3:1, kuid teine kolmandik anti 1:0 Augurile. Viimaseks kolmandikuks suutsid mehed end käsile võtta ning ei jätnud vastastele skoorimiseks mingit võimalust, purustades Tallinna meeskonna 3:0. Mäng lõppes tulemusega 6:2 ning JSK Tähe hõivas Eesti meistriliiga esimese positsiooni, mis on ka Tähe hooaja primaarne eesmärk. Laupäevase mängu parim oli väravavaht Veiko Raudsepp, kes suutis Tähe väravavõrgu terve mängu kestel peaaegu puhtana hoida.

Pühapäeval mängiti Tallinnas Kalevi vastu. Väravaterohkes mängus jäi peale Jõgeva meeskond. Esimene kolmandik lõppes Tähe kasuks 4:1, teine kolmandik võideti 2:1 ning viimane 3:1. Mängu lõppskooriks jäi 9:3. Mängu parimaks tunnistati Vladimir Nurmi. Nädalavahetusel saadud punktidega liikus Tähe meeskond Eesti meistriliiga tabelis esikohale, seljatades kolme punktiga Auguri meeskonna. Sel laupäeval mängib Tähe meeskond kodusaalis ASK/Lielvarde võistkonnaga ning pühapäeval lõunanaabrite juures RTU vastu.