Tähe Jänedal võidukas

Mäng algas mõningase Tähe survega ning oodatult mindi ka 1:0 juhtima. Seejärel Järva-Jaani mehed kosusid ja suutsid mängida külalistega suhteliselt võrdselt, kuid erilisi võimalusi loomata.

Teisel poolajal oli uut indu leidnud kodumeeskond ning mäng suudeti kauglöögiga ka viigistada. Siiski ei visanud jõgevlased püssi põõsasse ning tänu FCF väravavahi mitmele eksimusele suudeti lüüa veel kolm väravat. Kuigi Tähel oli veel mitmeid häid võimalusi, võib lõpuseisuga 4:1 igati rahule jääda.

Liigatabelis asetseb Jõgeva endiselt kolmandal kohal. Liidrile JK Kodugaasile kaotatakse nelja ning Türi Ganvixile kolme punktiga. Viimane kodumäng enne suvepausi peetakse pühapäeval kell 12 Jõgeva aleviku staadionil Koeru meeskonna vastu.

Nüüd ka teiste viimase nädala jalgpallikohtumiste tulemustest. D2 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel viigistas Jõgeva SK Noorus 96 kuulsa Viljandi Tulevikuga. Jõgevamaa meistrivõistluste kolmandas voorus pidasid Põltsamaal väravaterohke kohtumise kohalik JK Sport ning FC Jõgeva, mille kodumeeskond võitis 6:4. Jõgeva alevikus võttis SK Illi vastu 2:3 kaotuse Tabivere tiimilt. Omavahel mängisid veel liiga punane latern Mustvee ning Põltsamaa Tervis. Järgmine voor toimub teisipäeval, kui Jõgeva alevikus kohtuvad SK Illi ja FC Jõgeva, Tabivere võtab kodus vastu Põltsamaa Tervise ning Mustvee külastab Põltsamaa Sporti. Mängud algavad kell 18.30.

AARNE SULG

blog comments powered by Disqus