Tähe jalgpallurid katkestasid Kodugaasi võiduseeria

Suure-Jaanis toimunud mängu algus oli võimalusterohke mõlemale meeskonnale, kuid Tähel läks siiski pisut aega, enne kui ta eduseisu haarata suutis. Kahjuks läks edasi juba tuntud valemi järgi: eduseisus jõgevlaste mäng lagunes ning pärast nende paari rumalat eksimust kaitses suutis Viljandi meeskond lüüa kolm väravat. Poolajale mindi Kodugaasi 3:1 juhtimisel.

Teise poolaja algul oli Kodugaas päris aktiivne, kuid midagi väga ohtlikku nad korda ei saatnud. Siis otsustasid viljandlased aga põhimeestele puhkust andma hakata ja Tähe haaras järjest enam initsiatiivi. Ent väravaid tuli oodata veel pikka aega. Kümmekond minutit enne lõppu lõi peaga värava Tähe vahetusmees Erki Lepik. Tekkinud 3:2 seisul võttis Tähe ohjad juba täielikult enda kätte ning see surve kandis ka vilja ? suurepärase käärlöögiga viigistas mängu Jõgeva tiimi kangelaseks tõusnud Erki Lepik.

Kodugaas kaotas küll punkte, kuid mitte oma liidrikohta. Tähe jätkab endiselt kolmandal kohal, kaotades liidrile viie punktiga. Järgmise mängu peab Tähe pühapäeval Tartu SK10 meeskonnaga Jõgeva aleviku staadionil.

Eelmisel nädalal olid võistlustules ka Jõgeva SK Noorus noortemeeskonnad. Eesti meistrivõistluste B1 II liigas mängisid vanemad poisid Jõgeval 1:1 viiki ning D2 IV alagrupis alistas SK noorus 96 võõrsil suurelt 14:0 Valga Warriori.

Algust tehti ka maakonna meistrivõistlustega, kus FC Jõgeva kaotas võõrsil FC Tabiverele 3:5, kuigi väga pingelist mängu juhiti algul 0:2 ja 1:3. Meistrivõistluste sarjas mängisid veel Põltsamaa Tervis Põltsamaa Spordiga ning SK Illi võõrustas Mustvee meeskonda. II voorus kohtuvad omavahel Põltsamaa Tervis ja SK Illi Esku staadionil, FC Jõgeva ja Mustvee Jõgeva aleviku staadionil ning FC Tabivere ja Põltsamaa Sport Tabivere staadionil. Kõik mängud toimuvad 5. juunil kell 18.30.

Ning lõpetuseks tulemusi ka Jõgevamaa XIII suvemängude eelvõistlustelt, kus II alagrupis alistas Jõgeva vald Palamuse valla 1:0 ning Saare valla 4:0 ning pääses poolfinaali. III alagrupist jõudis poolfinaali Jõgeva linn, kes viigistas Tabivere vallaga 1:1 ning alistas Mustvee linna 4:0. I alagrupis, kus võistlevad Põltsamaa linn, Põltsamaa vald ja Puurmani vald, selguvad edasipääsejad 8. juunil. Finaalturniir toimub 9. juunil Jõgeval.

AARNE SULG

blog comments powered by Disqus