Tähe ja Mustvee neiud ristasid meistrivõistlustel hokikepid

Möödunud nädalal pidasid Tähe U19 vanuseklassi neiud kaks Eesti meistrivõistluste kohtumist, kus EMÜ võistkonnalt tuli vastu võtta kaotus, kuid Mustvee neidudega suudeti normaalaeg mängida viiki ning võitja selgitati välja karistusvisetega.

Kohtumises EMÜ-ga jäid neiud kohe alguses veidi jänni. Kohtumise kuuendal minutil teenis Alice Post kaheminutilise karistusaja. Vähem kui pool minutit hiljem sündis kohtumise avavärav, mille autoriks oli Kristin Mahla EMÜ võistkonnast. Ka teise värava autoriks oli EMÜ mängija Edith Pärnik.

Teine kolmandik kulges Tähe neidudele samuti raskelt. EMÜ jõudis teisel kolmandikul oma skoori veel kolme värava võrra kasvatada, kuid Tähe neiud sellele vastata ei suutnud. Viimane kolmandik kulges Tähe mängijatele eelnevatest veidi edukamaks. Mõlemad võistkonnad suutsid visata ühe värava, kuid selleks ajaks oli EMÜ eduseis juba raudkindel ning kohtumine lõppes EMÜ 6:1 võiduga.

Teises kohtumises oli Jõgeva Tähe vastaseks Mustvee neidude võistkond. See kohtumine kulges oluliselt tasavägisemalt kui eelmine — kõik kolm kolmandikku mängiti 1:1 viiki. Kohtumise normaalaeg lõppes seisuga 3:3. Võitja selgitati välja karistusvisetega ning selles osas olid Tähe neiud osavamad. Karistusvisked realiseerisid Tähe poolelt Eneli Vadi, Eleri Narits ja Rimante Valancasukaite. Kohtumise lõppskooriks jäi 4:1 Tähe kasuks.