Tähe esindusmeeskonna tähelend Läti ja Eesti meistrivõistlustel

Spordiklubi Jõgeva Tähe esindusmeeskond võitis möödunud laupäeval Läti meistrivõistluste mängus Kurši võitskonda 7:6 ja pühapäeval Eesti meistrivõistlustel meeskonda Automaailm Team Fatipe 8:2.

Laupäeval oli spordikeskuses Virtus Läti meistrivõistluste järjekordses kohtumises  Tähe esindusmeeskonnale  vastaseks võistkond Kurši. Kõige suurema punktivahe ajal juhtis Tähe mängu 7:4. Lõpupoole õnnestus aga ka vastastel veel paar väravat lüüa, mistõttu esindusmeeskond võitis mängu 7:6. Värava viskasid Tähe koosseisust Raul Kivi ja Tõnis Vainomäe ja kaks väravat Pavel Semenov ning Ilmar Niitov, kes tunnistati ka mängu parimaks.

“Suuresti noorest mängijatest koosnevat meeskonda Kurši võib lugeda Läti liigas keskpäraseks vastaseks. Tähe on selle meeskonnaga kohtunud varemgi,” rääkis esindusmeeskonna kapten Lauri Hõim.

Läti liigas oli Tähe esindusmeeskonnale suursündmuseks ka 27. septembril lõunanaabrite valitseva meistri  CelTik / Lekring võitmine tulemusega 5:4. Kohtumises viskas kolm väravat mängu parimaks tunnistatud Pavel Semenov ja väravat tabasid ka Nikita Bõstrov ja Valery Maslov.   

Pühapäeval võitis üheksakordne Eesti meister Tähe esindusmeeskond  alanud hooaja Eesti meistrivõistluste avamängus võistkonda Automaailm Team Fatipet 8:2. Värava viskasid Tõnis Vainomäe, Sten Kõiv ja Raul Kivi . Kahe värava autorid olid  Nikolai Roop ja Targo Treial, kes mängu parimaks tunnistati.

“Eesti meistrivõistluste esimeses mängus andsime võimaluse kaasa mängida mitmetele noorsportlastele. Iga vastasega nii Eesti kui Läti meistriliigas kasutame erinevat taktikat, mille töötame välja mängueelsel nõupidamisel,” teatas kapten Lauri Hõim.

“Järjepidevad treeningud on taganud Tähele hea võistlusvaimu ja optimismi ja nii pakutakse pealtvaatajatele põnevaid mänguelamusi,” ütles SK Tähe juhatuse liige Aita Saksing.

Märkimisväärseid saalihokiga seonduvaid sündmusi ootab ees ka lähipäevadel. “9. oktoobril kell 19 on spordihuvilised oodatud Jõgeva saalihoki 15. aastapäeva tähistamisele,” ütles SK Tähe juhatuse esimees Marko Saksing.

Pühapäeval, 11. oktoobril kell 13 saadavad aga Jõgeva linnapea Kalmer Lain ning Tähe suurtoetaja Priit Saksing ja paljud teisedki fännid esindusmeeskonna Jõgeva kesklinnast pidulikult teele Taanis toimuvate karikavõistluste EuroFloorball Cup finaalvõistlustele.   

Kapten Lauri Hõimu sõnul on karikavõistlustel Tähe alagrupivastasteks Soome, Tshehhi ja Shveitsi meeskonnad. Mängudele saab onlines kaasa elada saalihoki rahvusvahelisel koduleheküljel.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus