Tähe esindusmeeskond võitis ülekaalukalt EMÜ-d

Möödunud reedel pidas JSK Selver/Tähe esindusmeeskond Eesti meistrivõistluste üheksanda vooru kohtumise, kus EMÜ SK võistkond suureskooriliselt võideti.

</span>

Reedel mängis SK Tähe esindusmeeskond EMÜ vastu sel hooajal teist korda. Esimeses kohtumises suudeti EMÜ alistada napilt seisuga 5:4, kuid sel korral oli Jõgeva meeskond Tartu omast ikka peajagu üle. Juba kohtumise esimesel kolmandikul ei andnud Tähe mängijad EMÜ-le kuigi palju väravavõimalusi. Ise viskasid nad kahekümne minuti jooksul neli väravat, millele EMÜ mängijad vastata ei suutnud.

Ka teisel kolmandikul jätkasid Tähe mängijad oma eduseisu kasvatamist. Teise kolmandiku lõpuminutitel oli Tähe eduseis juba 7:0. Siiski suutsid enne kolmandiku lõppu ka EMÜ mängijad korraks hambaid näidata ning Andres Tiinoneni söödust viskas EMÜ auvärava Tõnis Vainomäe. Punkti teisele kolmandikule panid siiski Tähe mängijad, mil Valery Maslovi söödust realiseeris värava Lauri Hõim.

Viimast kolmandikku alustas Tähe turvalise 8:1 eduseisuga. Mängijad olid endiselt heas hoos, ei lasknud eduseisu käest ning kasvatasid seda veelgi. Viimasel kolmandikul löödi EMÜ puur silmini palle täis. Tähe mängijad skoorisid veel viis korda ning kohtumise lõpptulemuseks jäi 13:1 Tähe kasuks. Kohtumise resultatiivseim mees oli Valery Maslov, kes viskas kolm väravat ning andis neli väravani viinud söötu. Praegu asub Tähe meistriliiga tabelis teisel kohal, esikohal asuvast TTÜ võistkonnast lahutab neid üks punkt.