Tähe esindusmeeskond võitis Eesti ja kaotas Läti meistrivõistlustel

Nädalavahetusel Jõgeval spordikeskuses Virtus peetud mängudel võitis SK Tähe esindusmeeskond lisaajaga 6:5 võistkonda SK/TTÜ Team Exel ja kaotas Läti meistrivõistluste arvestuses meeskonnale FK Riga.

Laupäevases Eesti meistrivõistluste mängus suutis algul endale initsiatiivi haarata SK/TTÜ Team Exel.  Nii kaotas Tähe esindusmeeskond esimese kolmandiku 1:3 ja teise kolmandiku 0:2. Pööre toimus aga mängu viimasel kolmandikul, kui Tähe sportlased neli väravat lõid. Viigiseis tingis lisaaja ja kui sellest oli mängitud 1.42, lõi Margus Guss võiduvärava. Pingelises kohtumises kaks väravat löönud Margus Guss tunnistati ka meeskonna parimaks. Kahel korral tabas vastase väravat ka Valery Maslov, ühel korral Marko Saksing ja Nikolai Roop.

“Ma ei ütleks, et SK/TTÜ  Team Exel eriliselt tugev vastane on. Oleksime aga pidanud kohe aktiivsemad olema ja mängu juhtima asuma.  Kaotust soovisime aga ka igal juhul vältida, mis ergutaski meid lõpuks end kokku võtma ja edukat tulemust saavutama,” ütles esindusmeeskonna kapten Lauri Hõim, kes  ei saanud vigastuse tõttu kaasa mängida, kuid oli abiks treener Marko Saksingule.

Pühapäeval kaotas aga Tähe esindusmeeskond Läti meistriliigas meeskonnale FK Riga 5:13. Väravaid viskasid Pavel Semenov, Valery Maslov, Nikolai Roop (kaks korda) ja Andro Sõber, kes tunnistati ka meeskonna parimaks.  FK Riga juhib  praegu Läti meistrivõistluste edetabelit.

“Laupäeval peetud Mäng SK/TTÜ Team Exeliga oli psühholoogiliselt piisavalt raske ja see võis põhjustada ebaedu ka kohtumises võistkonnaga FK Riga,” avaldas arvamust spordiklubi Tähe juhatuse liige ja mänedzher Aita Saksing.

Laupäeval peetakse Lätis Bauskas SK Tähe mäng FK Bauskaga. Pühapäeval  toimub Lätis Liervardes mäng kohaliku samanimelise meeskonnaga. 11 novembril kell 19 30 algab Virtuses mäng Saku Fortunaga.

Laupäeval, 7. novembril kell 11 algab järjekordne mäng  Jõgeva Spordikeskuses “Virtus”, kui Jõgeva SK Tähe II võistkond kohtub Bändidos/Team Hummel ELiga.