Tähe esindusmeeskond võistleb saalihoki meistrivõistluste finaalis

Poolfinaalikohtumistes lõi Tähe liikmetest kõige rohkem väravaid mängiv treener Marko Saksing.

Laupäevane mäng Tähe esindusvõistkonna ja TÜ/ ICIC vahel algas mõlemale vastasele tasavägiselt. Nii esimene kui ka teine kolmandik lõppesid viigiliselt seisudega 2:2 ja 4:4. Kolmandal kolmandikul oli Tähe tugevam ja võitis 9:6. ?Selles mängus oli tunda pidevat pinget,? ütles Tähe esindusmeeskonna kapten Andrus Tõruke.

Enim lõi väravaid Marko Saksing

Pühapäevases mängus haaras Tähe kohe initsiatiivi ja oli vastasest TÜ/ ICIC kohe alguses üle. Mängu viiendal minutil lõi esimese värava Marko Saksing. Mängu lõpuosas õnnestus kaks väravat lüüa ka vastastel ja kokkuvõttes võitis Tähe 9:2.

?Mäng oli igati elamusterohke, kuid arvatavasti olnuks Tähel oma võimete proovile panekuks kasulikum mängida vastasega, kes mänguoskustelt võrdne,? avaldas arvamust SK Tähe juhatuse liige Aita Saksing.

Mängiv treener Marko Saksing lõi esimeses Tähe kohtumises võistkonnaga TÜ/ ICIC viis väravat. Teises kohtumises andis ta viis söötu ja lõi kaks väravat. Poolfinaalmängude lõpus sai Saksing tegusamatele mängijatele ette nähtud kolme tärniga suveniiri.

Tähe esindusmeeskonna väravaid kaitsesid poolfinaalmängudes Veiko Raudsepp ja Ivo Lepik.

Finaalivastaseks kauaaegne rivaal TTÜ

Kommenteerides mänge, ütles kapten Andrus Tõruke, et mõlemas poolfinaalmängus ei mänginud Tähe täie koosseisuga. ?Mängudes ei osalenud soome rahvusest mängijad. Ats Püvi viibis Rootsis. Esimeses poolfinaalmängus rebestas Raul Kivi reielihase ja ei saanud seetõttu teises kohtumises kaasa mängida.?

Eelmisel nädalavahetusel kohtusid Virtuses poolfinaalmängudes ka TTÜ ja Citröen. Esimese mängu võitis TTÜ 8.1 ja teise 9:5

Tänavuste saalihoki meistrivõistluste finaalkohtumine kauaaegsete rivaalide Jõgeva Tähe ja TTÜ vahel saab teoks 17. aprillil spordikeskuses Virtus. ?Me läheme kaitsma meistritiitlit. Täpselt midagi prognoosida ei oska, sest pall, teadagi, on ümmargune,? märkis Andus Tõruke.

<P align=justify>Tänavuste meistrivõistluste finaalis mängib ka Tähe tütarlaste võistkond, kes alistas poolfinaalis Südamaa võistkonna 3:1.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus