Tähe esindusmeeskond teenis järjekordse võidu

JSK Selver/Tähe saavutas Eesti meistrivõistluste kolmeteistkümnendas ringis järjekordse võidu, üsna suurelt oldi sel korral üle Sparta Team Automaailma meeskonnast.

Esimene kolmandik algas äärmiselt tasavägiselt. Sparta Team avas mänguskoori juba neljandal minutil, kuid kohtumise järgmine värav sündis alles kümme minutit hiljem, mil SK Tähe skoori avas Valery Maslov. Teine kolmandik möödus juba Tähe dikteerimisel. Alates kahekümne teisest minutist jõudsid Tähe mängijad nelja minuti jooksul värava visata juba igal minutil. Terve kolmandiku jooksul oli Tähel võimalik kahel korral olla ka ülekaalus ning mõlemal korral jõuti ka vähemalt ühe väravani. Selle perioodi jooksul viskas Tähe seitse väravat ning Sparta vaid ühe.

Viimasel kolmandikul sai Sparta oma kaitse uuesti pidama ning mõlemad võistkonnad jõudsid visata kaks väravat. Samas pidi Sparta mängijatest kaheminutilist karistust kandma vaid üks ning Tähe võistlejatele määrati karistusi kolmel korral. Kokkuvõttes võitis Tähe Sparta Team Automaailma skooriga 11:5. Enim resultatiivsuspunkte kogus selles kohtumises Pavel Semenov, kes viskas kaks väravat ning andis kolm väravasöötu. Siiski mängis Tähe võistkonnas kõige aktiivsemalt Tammi Kivi, kes tunnistati ka kohtumise parimaks.