Tähe esindusmeeskond on Eesti meistrivõistlustel võidukas

Meistrivõistluste avamängus võitis Tähe esindusmeeskond 8:3 spordiklubi Saku Fortuna.

“Arvestades vastase tugevust võime seda lugeda seekordse meistriliiga turniiri kõige pingelisemaks mänguks,” arvas SK Tähe juhatuse esimees ja ründemängija Marko Saksing.

Spordiklubi Augur (endine Pokkerituba) alistasid Tähe saalihokimängijad 10:1. Väravaid viskasid selles mängus Marko Saksing, Lauri Hõim, Raul Kivi, Targo Treial, Siim Hõim, Merlis Kärson, Margus Guss, Hannes Pagi ja Ilmar Niitov. Viimane tunnistati ka mängu parimaks.

Kõige ülekaalukama võidu sai Tähe aga Eesti meistrivõistluste kolmandas mängus, kus võideti 14:0 Jäneda spordiklubi. Parima mängija tiitli pälvis väravavaht Tõnis Vähi, kes hoidis värava puhtana.

“Pärast Jäneda võitmist tõusime meistrivõistluste liidriks. Kuna vahepeal on Saku Fortuna jõudnud võita kaks vastast, kuulub liidripositsioon nüüd siiski sellele klubile,” lausus Marko Saksing.

Eile õhtul pärast Vooremaa trükkiminekut algas Tähel neljas meistrivõistluste mäng Tartu Ülikooli Spordiklubiga. Selle mängu võitmisest oleneb, kas saadakse taas meistrivõistluste liidriks.

Veel märkis Marko Saksing, et Tähe meeskonnas on hästi hakkama saanud ka uued mängijad ? väravavaht Markus Mekk ja Siim Hõim.

Möödunud hooajal saalihoki Eesti meistriks tulnud TTÜ meeskond on praeguseks võitnud kolm mängu ning kaotanud spordiklubile Augur.

Läti meistrivõistlustel on Tähe esindusmeeskonna mängud senini lõppenud kaotustega.  CelTik/Lekringsile kaotati 4:1 ja Talsile 4:10, kusjuures teise mängu tulemust võis mõjutada mitme mängija kõrvalejäämine vigastuste tõttu või muudel põhjustel. Kekava meeskonnale kaotas Tähe aga 4:5.

“Järgmise Läti meistrivõistluste mängu mängime reedel ja usun, et siis saame Jõgevamaa spordisõpru rõõmustada võiduga,” ütles Marko Saksing. ?Ootaksime oma mängudele ka rohkem pealtvaatajaid, sest nende kaasaelamine ja toetus on meie sportliku toonuse seisukohalt igati teretulnud.?

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus