Tähe esindusmeeskond on Eesti meistrivõistlustel võidukas

Meistrivõistluste avamängus võitis Tähe esindusmeeskond 8:3 spordiklubi Saku Fortuna, teises mängus spordiklubi Augur (endine Pokkerituba) 10:1. Kõige ülekaalukama võidu sai Tähe meistrivõistluste kolmandas mängus, kus võideti 14:0 Jäneda spordiklubi. Parima mängija tiitli pälvis väravavaht Tõnis Vähi, kes hoidis värava puhtana.

Pärast Jäneda võitmist tõusis Tähe meistrivõistluste liidriks. Vahepeal läks liidriau küll Saku Fortunale, kel oli rohkem mänge peetud, ent pärast Tähe eilset võitu Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi üle saadi liidripositsioon tagasi. Eilne kodusaalis peetud mäng võideti tulemusega 11:1. Väravad viskasid Ats Püvi, Siim Hõim (2), Marko Saksing (2), Mario Paulus (3) ja Lauri Hõim (3), kes oli meeskonna parim.

Läti meistrivõistlustel on Tähe esindusmeeskonna mängud senini lõppenud kaotustega. CelTik/Lekringsile kaotati 4:1 ja Talsile 4:10, kusjuures teise mängu tulemust võis mõjutada mitme mängija kõrvalejäämine vigastuste tõttu või muudel põhjustel. Kekava meeskonnale kaotas Tähe aga 4:5.

“Järgmise Läti meistrivõistluste mängu mängime sel reedel kell 18 Virtuses Pargauja meeskonnaga ja usun, et siis saame Jõgevamaa spordisõpru rõõmustada võiduga,” ütles SK Tähe juhatuse esimees ja ründemängija Marko Saksing. ?Ootame oma mängudele ka rohkem pealtvaatajaid, sest nende kaasaelamine ja toetus on meie sportliku toonuse seisukohalt igati teretulnud.?

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus