Tähe esindusmeeskond ja Saku Fortuuna kohtuvad kolmandas poolfinaalmängus

Esimene kohtumine lõppes kaheksa korda Eesti meistriks tulnud saalihokimängijatele võiduga 11:3, teine kaotusega 6:7. Arvestades kujunenud olukorda, korraldatakse finaalipääseja väljaselgitamiseks 15. aprillil spordikeskuses Virtus kolmas mäng.

Laupäeval spordikeskuses Virtus toimunud kohtumises alistas Tähe esindusmeeskond Saku Fortuuna 11:3. Osavamateks väravalööjateks osutusid Margus Guss ja Nikolai Roop, kellest esimene tabas vastase väravat kolmel ja teine kahel korral. Tähe liikmed ja nende poolehoidjatest pealtvaatajad lahkusid spordikeskusest Virtus rõõmsas ja optimistlikus meeleolus. Pühapäevases Kiili spordihallis peetud mängus olid Tähe meeskonna osavamateks väravalööjateks rahvusvaheliste kogemustega ründemängija Raul Kivi, Keio Kanna, Ats Püvi ja vennad Alari ja Hannes Pagi. Sportlik õnn oli aga siiski vastase poolel ja lõpuks tuli Tähel leppida kaotusega 6:7. “Eks lasime vastasel rohkesti palle oma väravasse lüüa, ” märkis Tähe kapten Lauri Hõim. “Muide, algul oli Saku Fortuuna juhtimas mõlemas mängus, laupäevases kohtumises suutsime aga luua eduseisu, pühapäeval paraku mitte,” lisas ta.

Tähe meeskonna parima mängija tiitli sai aga mõlemas saalihokilahingus Keio Kanna.

“Saku Fortuuna mängib poolfinaalis üldse esmakordselt ja tema jõudmine nii kaugele oli mõnevõrra üllatav. Konkurendi edukust ja mängutahet tuleb aga igati tunnustada,” avaldas arvamust Lauri Hõim.

Et selgitada, kas tänavuses meistrivõistluste finaalis mängib Tähe või Saku Fortuuna, kohtuvad võistkonnad 15. aprillil spordikeskuses Virtus kolmandas poolfinaalmängus, kuhu Tähe ootab kõiki oma poolehoidjaid tuliselt kaasa elama. Teretulnud on fännid Tähe sümboolika ja atraktiivse atribuutikaga.  “Meie raudne ja kindel eesmärk on see mäng võita, pääseda finaali ning võita meistrivõistlustel taas kuldmedal. Taganemisteed pole, ” oli Lauri Hõim entusiastlik.

Teise finalisti tiitlile konkureerivad meeskonnad TTÜ ja Pokkerituba.com.                   

blog comments powered by Disqus