Tähe esindusmeeskond alistas ülekaalukalt poolfinaali vastase

Tänavuse hooaja saalihoki meistrivõistluste poolfinaalides kohtusid samad vastased, kes möödunud aastalgi. Meistritiitlit kaitsev Tallinna Tehnikaülikooli meeskond mängis  Citröeniga.  Kaheksakordsel Eesti meistril Jõgeva Tähe esindusmeeskonnal tuli jõudu ja osavust proovida meeskonnaga Tartu Ülikool/ISIC.

Laupäeval spordikeskuses Virtus toimunud mängus õnnestus Tartu võistkonnal Tähe tasavägises mängus alistada 6:5. Esindusmeeskonna mängijatest lõid Marko Saksing ja Margus Guss kaks ja Lauri Hõim ühe värava. Kõige rohkem söötusid andis Kaido Ingver.

Pühapäeval Tallinnas toimunud Tähe esindusmeeskonna ja Tartu Ülikool/ISIC vahelises teises poolfinaalkohtumises avas skoori Margus Guss. Kõige rohkem väravaid lõid Tähe mängijatest Andrus Tõruke, Kaido Ingver ja spordiklubi juhatuse esimees Marko Saksing.  Kokkuvõttes võitis esindusmeeskond vastast 12:1, mis on kõigi aegade suurim punktivahe meistrivõistluste poolfinaalmängudes.

?Me suutsime pärast laupäevast kaotust ennast kokku võtta, psühholoogilise barjääri ületada ning vastaselt nii kiiruselt, osavuselt kui ka vaimujõult üle olla,?  põhjendas ülekaalukat võitu Marko Saksing.

Praeguseks on teada, et saalihoki meistrivõistluste finaalis on TTÜ, kes poolfinaalis võitis Citröeni.  Tähe esindusmeeskonna finaali pääsemine sõltub aga kolmandast poolfinaalmängust, kus taas konkurendiks Tartu Ülikool/ISCIC

Mäng toimub 22. aprillil spordikeskuses Virtus.

?Loodame, et selle otsustavale mängule tuleb kaasa elama sadu fänne. Kindlasti oleks aukohus kohal olla Jõgeva maakonna- ja omavalitsusjuhtidel, firmajuhtidel, avaliku elu tegelastel. Saalihoki on Jõgevamaal spordiala, mis väärib üldrahvalikku toetust,? ütles Jõgeva Tähe sponsor, ettevõtja Priit Saksing.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus