Tähe duubelmeeskonnale jäi veerandfinaal meistrivõistlustel laeks

JSK Selver/Tähe II meeskond andis EMÜ SK II võistkonnale Eesti esiliiga meistrivõistluste veerandfinaalis kõva lahingu, kuid siiski tuli Jõgeva võistkonnal karistusvisete seerias alla vanduda.

Kohtumise avakolmandik oli üsna tasavägine. Esimese kahekümne minuti jooksul suutsid EMÜ mängijad visata kolm ja Tähe mängijad kaks väravat. Teine kolmandik oli väravatevaesem, kuid Tähele edukam, nimelt suutis Jõgeva võistkond seisu 4:4 viigistada. Viimasel kolmandikul ei jõudnud kumbki võistkond väravani ning kohtumine läks lisaajale.

Lisaajal oli SK Tähe duubelmeeskonnal nii mõnigi hea võimalus, kuid neid ei suudetud kahjuks ära realiseerida ning mängu lõpptulemus tuli välja selgitada karistusvisetega. Bullitite viskamisel oli rohkem õnne EMÜ võistkonnal ning seega jäi see kohtumine ka SK Tähe II jaoks selle hooaja meistrivõistluste viimaseks.

SK Tähe treener Marko Saksing jäi aga oma võistkonna esinemisega rahule. “Poisid olid väga tublid ja hooajaga võib rahule jääda,” sõnas ta ning lisas, et paljud mängijad on alles 15- ja 16-aastased. Veerandfinaali kohtumisel andis ühe väravani viinud söödu Kaspar Virkus, ühe värava sai kirja Kalmer Koossalu. Ühe resultatiivse söödu ja ühe värava viskas Keijo Kalm. Kohtumise parimaks tunnistati Aleksander Andrejev, kes viskas kaks väravat ning andis ka ühe väravani viinud söödu.