Tähe duubelmeeskond võitis napilt EMÜ-d

Laupäeval võttis JSK Selver/Tähe esiliiga meeskond kodusaalis vastu EMÜ duubelvõistkonna, kelle vastu suudeti võtta üheväravaline võit.

Koduvõistkond Tähe suutis küll skoori esimesena avada, kuid kohtumise kolmeteistkümnendal minutil määrati Kaspar Virkusele kaheminutiline karistus maas mängimise eest ning EMÜ-l õnnestus ülekaalu ära kasutades seis viigistada. Siiski mindi vaheajale Tähe 2:1 eduseisus, sest Sven Uue ja Rauno Roosi koostöös sündis Jõgeva meeskonna teine värav.

Kohtumise teine kolmandik oli tasavägine. Kaspar Virkus teenis juba esimesel minutil kaheminutilise karistuse vastase takistamise eest. Sel korral EMÜ arvulist ülekaalu enda kasuks pöörata ei suutnud ning viimasele vaheajale mindi seisult 5:3. Viimasel kolmandikul suutis Tähe end 8:5 juhtima viia, kuid siis teenis Kaspar Virkus juba kolmandat korda karistusminutid ning EMÜ kasutas arvulise ülekaalu enda kasuks ära. Kohtumine lõppes Tähe 8:7 võiduga.

Hoolimata kolmest karistuskorrast, oli üleplatsimees just Kaspar Virkus, kes vaatamata kuuele pingil istutud minutile suutis visata neli väravat ja anda ühe väravani viinud söödu. Hea mängu tegi ka Sven Uue, kes viskas ühe värava ja andis neli resultatiivset söötu. Punktid said Tähe noormeestest veel kirja ka Rauno Roos, Mathias Einamann, Aleksander Andrejev ja Keijo Kalm.