Tähe alustas meistrivõistlustel võidukalt

Seitsmekordne Eesti meister saalihokis Tähe esindusvõistkond alistas 15:0 Hiiumaa võistkonna Viskoosa.

?Olime vastasest tugevamad nii tehnilistelt oskustelt kui ka füüsilistelt võimetelt,? ütles Tähe peatreener ja ründemängija Marko Saksing. Kohtumisel Viskoosaga lõid Tähe esindusmeeskonnast kõige rohkem väravaid Raul Kivi( 5) ja Margus Guss (3)

Võistkond Tähe II oli mängus Citröeniga esimesel kahel kolmandikul kaotusseisus, siis aga mängutase paranes ja vastast võideti 11:7.

Tähe kolmel mängijal tähtedega suveniirid

Käesoleva hooaja meistrivõistlustel jagatakse meeskondade mängijatele suveniire, millel on kujutatud erinev arv tähti. Tähe esindusvõistkonnast sai Margus Guss kolme, Marko Saksing kahe ja Raul Kivi ühe Tähega suveniiri.

Võistkonnast Tähe II anti kapten Ilmar Niitovile 2 ja Andres Aamisepale 3 tähega suveniir.

Saalihoki Liidu peasekretär Tõnis Teesalu ütles ETV spordiuudistele, et mullusega võrreldes on meistriliigas kaks olulist muutust. Tänavu osaleb meistrisarjas seitse meeskonda, eelmisel hooajal oli neid kaheksa. “Teine muutus on, et mänguaeg on nüüd puhas, st lahtivisked jms arvestatakse mänguajast välja. Eelmisel hooajal me seda alati ei teinud,” kinnitas Teesalu.

Naiste saalihoki meistrivõistlused Virtuses

Põhiturniiril kohtuvad meeskonnad omavahel kaks korda, kuldmedalid jagatakse välja aprilli lõpus.

Meistriliiga kõrval alustati mänge ka esiliigas, kus tänavu võistleb 15 meeskonda. 9 võistkonna osavõtul toimuvad naiste meistrivõistlused. Uue hooaja Eesti naiste meistrivõistluste esimene eatapp toimub sel laupäeval ja pühapäeval spordikeskuses Virtus.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus