Tähe alustas Eesti meistrivõistlusi võidukalt

Möödunud nädalavahetusel pidas JSK Selver/Tähe kodusaalis Eesti ja Läti meistriliiga kohtumised, kus Jõgeva meeskond suutis mõlemad vastased alistada.

Laupäevases kohtumises oli JSK Selver/Tähe vastaseks Latgranula/Ligatne meeskond. Mängu alguses läks Tähe meeskond 2:0 juhtima. Mängu teine kolmandik möödus samuti Tähe dikteerimisel, teise kolmandiku lõpus oli seis kodumeeskonna kasuks 3:0. Viimasel kolmandikul said lätlased oma mängu käima, võites kolmandiku 2:1, kuid mängu võitmiseks sellest ei piisanud. Tähe võitis kohtumise 4:2.

Pühapäeval toimus spordihoones Virtus esimene Eesti meistriliiga kohtumine. Vastamisi oldi Sparta Team/Automaailm meeskonnaga. JSK Selver/Tähe meeskonna avavärava viskas Rainer Kalde, kes tavaliselt kaitseb Jõgeva meeskonna väravat. Sel korral mängis Kalde platsil ja sedakorda ka edukalt. Mängu avakolmandik võideti 2:1. Teisel kolmandikul sündis väravaid vähe, puhkama mindi seisult 3:2. Mängu viimane kolmandik oli seevastu väravaterohke. Mõlemasse väravavõrku visati kolm palli ja sellega tagas Tähe endale kohtumise võidu seisuga 6:5. Klubi treener Marko Saksing selgitas, et hoolimata mõlema mängu kesistest viimastest kolmandikest, suutis Tähe oma eesmärgi täita ja kodusaalis kaks võitu võtta.

Sel nädalavahetusel antakse Tähe mängijatele puhkust, järgmised kohtumised peetakse 16. ja 17. oktoobril võõrsil. Järgmisel laupäeval kohtub JSK Selver/Tähe Kurši meeskonnaga ning pühapäeval peetakse Läti meistriliiga kohtumine Talsi vastu. Hooaja algul vigastada saanud Lauri Hõim on piisavalt taastunud ning tegi kaasa ka mängus Latgranula/Ligatne võistkonnaga. Siiski maadlevad vigastustega veel vennad Pagid.

„Alari Pagil läheb taastumiseks veel pisut aega ning kahjuks vigastas pühapäevases mängus end ka Hannes Pagi,” nentis treener Saksing.