Tähe alistas raskusteta Karksi

Jõgevlased näitasid paremust juba esimesel rünnakul, kui ründaja Erki Lepik palli Karksi väravavahi selja taha saatis. Karksi mehed esimesel poolajal enda mängu leida ei suutnudki ning Tähe jõudis poolajavileks juba 3:0 juhtima minna.

Teisel poolajal suutis ka Karksi meeskond natuke ohtlikke olukordi tekitada, kuid ometi oli just Tähe see, kes lõi oma neljanda värava. Pärast seda väravat ründas Karksi päris teravalt ning hoidis jõgevlasi surve all. See kandis ka vilja ning Karksi mehed suutsidki ühe värava tagasi lüüa. Õnneks ei olnud see mängu pöördepunktiks ning Tähe mehed lõid veel kaks väravat juurde, tehes lõppseisuks 6:1. Kübaratriki sai enda nimele Sten Juhanson.

Samas liigas võitis Põltsamaa Sport kodus Põlva Lootose seisuga 5:2. Järgmine mäng on Jõgeva Tähel laupäeval kell 17 Põlva Lootosega võõrsil ning Põltsamaa Spordil laupäeval kell 12 Türi Ganvixiga samuti võõrsil.

Tabelis on esikohal Türi Ganvix, kellele kolmandal kohal asuv Tähe kaotab 5 punktiga ning kaheksandal kohal asuv Põltsamaa juba 14 punktiga.

Järgmisel nädalal jätkub ka Jõgevamaa meistrivõistluste hooaeg, kus FC Jõgeva võõrustab Jõgeva aleviku staadionil FC Tabiveret, Mustvee võõrustab SK Illit ning Põltsamaa Sport mängib kodus SK Tervisega.

AARNE SULG

blog comments powered by Disqus