Tähe alistas EMÜ ning jätkab poolfinaalikursil

Laupäeval peetud Eesti saalihoki meistriliiga kohtumises alistas Jõgeva SK Tähe/Olivia Eesti Maaülikooli SK 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) ning tõusis enne põhiturniiri viimast kohtumist turniiritabelis taas neljandale kohale.

Raul Kivi ja Andreas Õuna väravatest juhtis kodumeeskond üheksandaks minutiks juba 2:0 ning kuigi tartlaste võõrleegionär Roman Druzhininskiy vähendas paar minutit hiljem vahe minimaalseks, rohkemat külalised ei suutnud.

Väga head mängu näidanud jõgevalased viskasid mõlemal perioodil veel ühe värava, oma värava suutis kokku 33 edukat tõrjet teinud väravavaht Rainer Kalde edaspidi aga puutumatuna hoida. Tähe kolmanda värava viskas 24. minutil Mathias Einamann, 45. minutil tegi Margus Gussi tabamus lõppseisuks 4:1.

Tabeliseis: 1. SK LINK/Saku 34 p (16 mängust), 2. Sparta Team Automaailm 32 p (15), 3. Eesti Maaülikooli SK 23 p (15), 4. Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 p (15), 5. TTÜ SK 12 p (15).

Meistriliiga neljanda poolfinalisti selgitavad Tähe ja TTÜ laupäeval Virtuse spordikeskuses. Mäng algab kell 18.