Tabiveres valiti uus vallavanem

 

Tabivere vallavolikogu istungil valiti uueks vallavanemaks senine abivallavanem  Riina Jääger, kes on hariduselt jurist ning töötanud õigussüsteemi asutustes.

Tänavu  5. mail Tabivere vallavanemaks valitud Raul Rääsk lahkus omavalitsusjuhi ametist omal soovil. Paar päeva tagasi peetud istungil esitas vallavolikogu esimees Arthur Vaher vallavanemakandidaadiks  Riina Jäägeri, kellele andis toetava hääle üheksa volikogu liiget kolmeteistkümnest. Neli saadikut jäi  erapooletuks,  teisi kandidaate ei esitatud.

Tabivere vallavanemaks valitud Riina Jääger on sündinud 1962. aastal ning lõpetanud 1994. aastal Tartu Ülikooli õigusteaduskonna. Jääger töötas Tartu Maakohtu kinnistusosakonna Jõgeva kinnistusjaoskonna kohtunikuabina  ning justiitsministeeriumis õigusloome ja arenduse talituse nõunikuna. Tänavu juulis sai Riina Jäägerist Tabivere abivallavanem, ta tegeles ennekõike arengusuundade ja eelistuste väljatöötamisega, valla majandustegevuse korraldusega, haridus- ja kultuurieluga ning teistegi valdkondadega.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus