Tabiveres loodi “lõviklubi “

Tabivere ?lõvid? kavatsevad hakata tegelema heategevusega, aga samuti oma kodupiirkonna ajaloo ja kultuurimälestiste korrashoidmisega.

          “Ennekõike tuleb meil käima lükata klubitöö ja sellega seonduv asjaajamine ning siis läbi mõelda ja otsustada, mida koduvallas tegema hakata. Kindlasti on siin mitmesuguseid võimalusi heategevuse arendamiseks. Oleme aga arutanud, et klubi liikmed võiksid võtta oma kohustuseks ka meie piirkonnas asuvate ajaloo- ja kultuurimälestiste korrashoidmise ning nende ümbruse kaunimaks muutmise. Üheks selliseks paigaks on Maarja-Magdaleena lähedal asuv Muuge mägi, kus asub muistsete eestlaste kivikalme,” rääkis Tabivere “lõvide” eestvedaja Aare Aunap.

        Tabivere Lions-klubi toetajaks ja nõuandjaks ehk vaderklubiks sai LC Palamuse, mille president Tiit Mikker soovis uuele klubile tuult tiibadesse. Guiding lion?ideks ehk lahtiseletatult tähtsamateks abistajalõvideks nimetati aga Palamuse klubi esindaja Kalev Kurs ning Tartu ettevõtja Heino Anderson, kes oma noorusaastatel  Tabiveres töötanud ja tunneb tänaseni paljusid siinseid inimesi.    

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus