Tabivere vallavolikogu hakkab juhtima Kalev Kurs

Tabivere vallavolikogu valis avaistungil kaheksa poolthäälega esimeheks senise abivallavanema, Rahvaliidu liikme Kalev Kursi. Volikogu etteotsa kandideerinud Reformierakonna esindajat Rannar Raantset toetas viis saadikut.

Kalev Kursi esitas Tabivere vallavolikogu esimehe kandidaadiks valimisliidust Lahendus volikogusse valitud vallavanem Aare Aunap. “Et Rahvaliidu, valimisliidu Lahendus ning Isamaa ja Res Publica Liidu koalitsioon pidas mind kõige sobivamaks volikogu esimehe kandidaadiks, otsustasin ettepaneku vastu võtta. Kindlasti on tarvis ära kasutada oma seniseid kogemusi omavalitsustöös ja ka uusi ideid välja pakkuda. Esimesteks suuremateks töödeks on kindlasti komisjonide moodustamine ja eelarve menetlemine,” märkis Kurs.

Viis poolthäält saanud Rannar Raantse põhjendas volikogu esimeheks kandideerimist sellega, et kuna ta on Reformierakonna liige, mis on praegu valitsuses juhtiv erakond, siis  saanuks ta volikogu juhtides Tabivere vallale tugevamat riigipoolset toetust kindlustada.

Reformierakonna ja Keskerakonna saadikud jäävad Tabivere vallavolikogus opositsiooni.

JAAN LUKAS   

blog comments powered by Disqus