Tabivere vallas autasustati paremaid kodukaunistajaid

Perekond Peetsmann Tabiverest pälvis esikoha eramute ning perekond Käärik Koogi külast maakodude arvestuses. Kaunimaks ettevõtteks tunnistati osaühingu Minibarrel bensiinijaam Maarja-Magdaleenas ja ilusaimaks külaosaks Otslava külla rajatud külaplats.

Ühe eripreemia pälvis MTÜ Juula Küla, kelle algatusel on külla ehitatud bussiootepaviljon.

“Seda paviljoni ehitasid nii Juula küla täiskasvanud kui ka kooliõpilased. Ehitise teevad ilusaks kardinad aknal ja pitslina paviljonis laual,” rääkis maaelukomisjoni liige Eneli Kaasik.

Eripreemia sai ka Juula külas elav Salme Tallmeister kui kõige teenekam kodukaunistaja Tabivere vallas ning perekond Saalits Uhmardu külast, kes tunnistati kõige huvitavama ja omalaadsema kodu omanikuks.

Heakorrakonkursi võitjaid autasustasid Tabivere vallavanem Aare Aunap ning Eneli Kaasik, kelle eestvedamisel ?ürii ülevaatusele esitatud valdusi hindas. Nii kodukaunistamiskonkursi võitjad kui ka eripreemia pälvinud said auhinnaks osaühingu Joosti Aiand kinkekaardid.

“Tabivere vallavolikogu maaelukomisjoni eestvedamisel on kaunima kodu konkurssi korraldatud juba mitu aastat. On hea meel, et ilule ja heakorrale on hakatud suuremat tähelepanu pöörama nii valla alevikes kui ka külades. Valla südame ? Tabivere aleviku ? väljanägemisele lisavad aga kindlasti soliidusust kaasajastatud Jõgeva-Tartu maantee, selle äärde rajatud kergliiklustee ning alevikku ehitatud kõnnitee,” lausus vallavolikogu esimees Kajar Lember.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus