Tabivere töötute uuel rehabilitatsioonikeskusel on eluvaim sees

Tugiisiku väikeses värskelt remonditud kabinetis on olemas arvuti, millel ka internetiühendus, paigaldatud on telefon, ruumides on nüüdseks töökorras ka valvesignalisatsioon.

?Nii õmblusmasinad kui puutööriistad on olemas, tarvis need vaid paigaldada. Tegelikult ei tahakski puutööpinke enne üles panna, kui akendele trellid turvalisuse mõttes ette saavad. Esialgu on meil siin õmblusmasinate ja tööpinkide paigaldamise ja töökorda seadmisega piisavalt tegemist. Nii saadakse oma tulevase töövahendiga ka paremini tuttavaks. Lähemal ajal kavatseme kogu oma seltskonnaga teha õppekäigu Voorele omavalitsuste aktiviseerimiskeskusse, kus samalaadne töö edukalt käsil. Sealt saame nii kogemusi kui ka innustust. Endiselt otsime aga puutöö õppijatele juhendajat, esialgu pakume talle seda tööd poole kohaga. Oma vallas ei ole sellise oskustöölise otsingud kahjuks siiani tulemusi andnud.

Nii et pakume tööd, kuigi meil endil on võrdlemisi palju selle otsijaid. Siinkohal kasutan võimalust ja edastan sõnumi firmadele, kes tööjõudu vajavad. Minu telefoninumbril 773 6200 võiksid helistada kõik nende ettevõtete esindajad, kellel tööd pakkuda on, kasvõi esialgu suveks. Meie valla töötute hulgas on mitmeid töid oskavaid inimesi, kes rõõmustaksid ajutisegi tööotsa üle,? rääkis Janika Põldma.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus