Tabivere raamatukogus tuleb aktiivne nädal

 

Raamatukogupäevad  märgitakse Tabiveres seekord ära aktiivse teemanädalaga, mis kestab 19. -25. oktoobrini. Muu hulgas saab selgemaks laenutamine ja raamatukoguga suhtlemine arvuti abil ning tutvutakse uute raamatute ja ka ühe kirjanikuga.

“19. oktoobril külastavad meid erinevatel aegadel Tabivere Gümnaasiumi 8., 9., 11. ja 12. klass ning 20. oktoobril 10. klass. Viime õpilastega läbi raamatukogutunnid, kus õpetame raamatukogude info- ja kataloogisüsteemi RIKSWEB  kasutamist, tutvustame uuemaid raamatuid,” rääkis Tabivere raamatukogu juhataja Anne Aunap. Ettelugemispäev on siin juba pikema traditsiooniga igasügisene sündmus, 20. oktoobril oodatakse sellest osa saama algklassi- ja lasteaialapsi.  Siis saavad nende õpetajad Anne sõnul ka RIKSWEBis laenutades kätt proovida.

Reedel, 21. oktoobril kohtub gümnaasiumis nooremate koolilastega kirjanik Siiri Laidla, kes on samaks päevaks külla kutsutud ka eakateseltsingule Lumeroos.

24. oktoobril korraldavad aga algklasside õpetajad gümnaasiumis lugemisöö ning sellelgi ettevõtmisel on abiks raamatukogutöötajad Anne Aunap ja Tiina Teder.

Teisipäev, 25. oktoober on kuulutatud infokirjaoskuse päevaks. Siis on raamatukokku oodatud kõik lugejad, kes tahavad õppida RIKSWEBi kasutama.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus