Tabivere Noorteühing pidas talguid

Kui omapärane ehitis ükskord täielikult korda saab, on seal võimalik väga mitmekesiselt aega veeta ? arvuteid kasutada, konverentse ja kohtumisi korraldada ja loomulikult ka pidusid pidada.

MTÜ Tabivere Noorteühing tegevjuht Margit Partanen avaldas Tabivere valla Sõnumilehes arvamust, et edaspidi võiks tuulikust saada mitmesuguste ürituste korraldamise paik kõigile valla elanikele. Ta kutsus ka valla rahvast üles kaasa mõtlema ja ettepanekuid tegema, kuidas ja mida võiks seoses tuulikuga edaspidi teisiti või paremini teha.

Noorteühingu juhatuse liige Rein Põdra ütles, et seekordne ühistöö läks korda, nii nagu varasemadki ühised koristustalgud tuulikus ja selle ümbruses. Kõige hakkajamad olid tema sõnul Tabivere Gümnaasiumi Tootside klassi noormehed, kes selliste ürituste puhul alati esimesed kaasalööjad on.

Tööd on noorte ja nende juhtide hinnangul tuulikus veel küllalt ja enne, kui pintslit viibutama saab hakata, on vähemalt üks koristuspäev veel vaja maha pidada. Sellele vaatamata ollakse optimistlikud ja loodetakse sügiseks ruumid enam-vähem kasutuskõlblikuks saada.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus