Tabivere noortekeskus sai hinnalise kingi

Tabivere noortel ja nende eestvedajal Gerli Neemel oli hiljuti eriliselt rõõmus päev. Jõudis kohale järjekordne kingitus firmalt IM Arvutid – uhiuus printer.

Möödunud varakevadel tõi sama arvutifirma Tabivere noortekeskusele kaks väga head ja nüüdisaegset, kuigi veidi kasutatud arvutit.

Gerli Neeme sõnul saadi aasta eest tuttavaks interneti teel. Noorte palvele kinkida neile mõni kasutatud arvuti reageeris see Tallinnas tegutsev firma lausa uskumatult lahkelt, arvutid toodi kohale ja seati ka töökorda. Vahepeal on ikka sidet hoitud, pühadeõnnitlusi vahetatud, teineteise käekäigu järele päritud.

Gerli rääkis, et sattus hiljuti pealinnas samasse majja, kus ka IM Arvutid tegutseb, viis sõpradele tervituseks suveniire ja vestles firma töötaja Silja Kaldaga. Juttu ajades tekkis sealsel rahval mõte, et nad võiksid Tabivere lastele ka kasutatud lauamänge saata. Nii saigi noortekeskus mitme arendava mängu võrra rikkamaks.

Tuliuus printer kingiti aga seetõttu, et firmaomanike sõnul ei tihka nad oma kasutatud “ronte” enam kellelegi anda. “Nii ostetigi meile uus masin, sest nende sõnul oleme meie siin nende “nunnud”,” rääkis noorsootöötaja Gerli.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus