Tabivere muusikakool alustas kümnendat õppeaastat

?Rakendame oma koolis kahte süsteemi: meil on muusikakooli erialad ja huvialaringid. Leian, et nii on võimalik rohkem lapsi muusika juurde tuua. Paljudele ei meeldi näiteks solfedzotunnid ja teooria. Mõnda pilli mängima õppida tahetakse aga küll. Nii õpitakse meil Elleri-kooli filiaali erialadena flööti, akordioni ja klaverit, ringitööna on aga võimalik tegelda kitarri- ja süntesaatorimänguga ning teha kaasa laulustuudios. Ringid tegutsevad üks kord nädalas. Sellest õppeaastast lisandus süntesaatoriring, mida juhendab Aare Varusk, kes laulustuudio ja tüdrukutebändigagi tegeleb,? rääkis Elleri-kooli Tabivere filiaali juhataja Liia Koorts ja lisas, et huviringis õppijaile vanusepiirangut ei ole. Kui on ikka tõsine soov, võib ringi tööga liituda ka täiskasvanu.

?Oktoobris alustame vastuvõttu muusikakooli eelklassi. Sinna ootame I-II klassi õpilasi. Võib tulla nooremgi, kui on ikka andekas laps,? ütles kooli juhataja.

Muusikakooli kümne aasta juubelit kavatsetakse Liia Koortsi sõnul pidulikult tähistada jaanuari lõpus, kui Tabivere uus rahvamaja valmis ja kenasti ?sisse elatud?.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus