Tabivere Lions-klubi asutamispidu

Paar kuud tagasi loodud 27- liikmeline  Tabivere Lions-klubi on segaklubi, kuhu  kuuluvad nii piirkonna mehed kui ka naised  Klubi asutamisele oli mõtte andjaks ja  üheks eestvedajaks ja nõuandjaks Eesti lõviliikumise üks tuntumaid isikuid  piirkonna kuberner aastail 2005-2006 Heino Anderson, kes oma noorusaastatel ise Tabiveres töötanud.  

Asutamispeol, mida juhtis Eesti Lions piirkonna Liikme- ja Laiendustoimkonna esimees Toivo Riimaa, allkirjastasid LC  Tabivere  liikmed suursuguse väljanägemisega asutamisüriku. Kuberner Kalle Elster pani vastavalt tavadele LC Tabivere presidendile vallavanem Aare Aunapile kaela ametiketi. “Tabivere “lõvid ” olid oma asutamispeo igati korrektselt ja väärikalt ette valmistanud.  Selles paigas on  suurepärane Vaba Aja Keskus, kus klubi saab pidada oma koosolekuid ja korraldada koosviibimisi, ” avaldas ta arvamust.

Avaüritusel peeti ka oksjon, kus müüdi Jõgeva Omavalitsuste Aktiviseerimiskeskuse Tabivere osakonnas valmistatud suveniire, muu hulgas ka Kalevipoja mõõkasid. Oksjonihaamrit hoidis lõviklubi juhatusse kuuluv Tabivere vallavolikogu esimees Kajar Lember.  Tema sõnul saavad LC Tabivere liikmed olla tõsiseks kaasaaitajaks ja toetajaks mõnegi piirkonna valuküsimuse lahendamisele. “Kindlasti on meie kodukandis inimesi, kes igapäevaeluks abi vajavad, ja paiku, mida saaks kaunimaks muuta. Meie klubi liikmed on osalenud ka heategevuskampaanias “Saa nägijaks” ja annetanud raske nägemispuudega laste toetuseks,? rääkis Lember.   

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus