Tabivere klubi Lumeroos avas hooaja sügisandidega

Klubil Lumeroos vanusepiiri ei ole. Koos käivad mitte ainult pensioniealised, vaid kõik teisedki, kellel soov rõõmsalt ja sisukalt aega veeta. Kokkusaamisi koordineerib kuueliikmeline juhtgrupp, kus on liikmeid võimalikult erinevatest ümbruskonna paikadest.

Seekord koguneti Tabivere kapellituppa tänavuse hooaja avaüritusele. Kaasa võeti hoidiseid, salateid ja muid sügisande. Kõikidele lisati juurde retseptid. Kõik kaasa toodud head ja paremad kraamid said muidugi ka üheskoos ära maitstud ning üksteise retsepte hoolega uudistatud. Vahepeal laulis ansambel, tantsis memmede rahvatantsurühm, mängis kapell, loeti luulet jne.

Loodusravi harrastav Ilme Roosmäe Maarjast, kes suvel oma teadmistele vastavatelt koolitustelt lisa oli käinud hankimas, jagas klubirahvale oma kogemusi ja tervislike hoidiste retsepte. Kaasa oli ta toonud mitmesuguseid maitsetaimi.

Oktoobrikuus on klubi Lumeroos kutsunud külla ansambli Seitse Vaprat Vanaema Tartust. Novembrikuu kokkusaamine on kadri- ja marditeemaline. Huvipakkuvaid teemasid jätkub ka kõikideks järgnevateks talvisteks kuudeks.

VAIKE KÄOSAAR

blog comments powered by Disqus